Rozlicz PIT w Sosnowcu - wygraj Toyotę Aygo

W Sosnowcu ruszyła loteria PIT-owa.


Warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu, dlaczego? - Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 1 czerwca. W loterii można wziąć udział wypełniając formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie internetowej) w formie papierowej i wrzucić go do urny w budynku Urzędu Miejskiego przy al. Zwycięstwa 20 lub wysłać w formie elektronicznej za pośrednictwem strony loterii www.loteriapitwsosnowcu.pl.
Należy pamiętać o wpisaniu w deklaracji podatkowej Sosnowca, jako miejsca zamieszkania na dzień 31 grudnia 2018 r. Do wygrania jest Toyota Aygo oraz nagrody dodatkowe: 5 tabletów i 5 rowerów.
W ubiegłym roku szczęśliwym posiadaczem nagrody głównej, Toyoty Aygo została pani Ewelina. - Pomysł z akcją to strzał w dziesiątkę. Brałam udział także w poprzedniej edycji, ale szczęście uśmiechnęło się do mnie w tym roku. Bardzo się cieszę z takiej niespodzianki. Jestem sosnowiczanką od urodzenia, kocham to miasto i jestem dumna z faktu, że w nim mieszkam - podkreślała kilka chwil po odebraniu kluczyków zwyciężczyni loterii.
W dwóch poprzednich edycjach loterii udział wzięło 8700 osób. Ponad 760 to nowi podatnicy. Dzięki nim, szacunkowy zysk do budżetu miasta zwiększył się w 2 lata o ok. 600 tysięcy złotych.
Więcej informacji, formularz oraz rejestracja na www.loteriapitwsosnowcu.pl.
Rozliczając PIT nie zapomnij o przekazaniu 1%. Dzięki niemu wspierasz organizacje oraz ich podopiecznych z terenu miasta. Nie bądź obojętny na ich los.
Przekazanie 1% jest banalnie proste. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, wejdź na www.wsparcie.sosnowiec.pl. Tam znajdują się też numery KRS sosnowieckich organizacji oraz terenowych jednostek ogólnopolskich OPP.

SZP19plakat


Źródło: UM Sosnowiec