Wielka Bitwa na Poduszki z okazji 18-lecia istnienia Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca!

W najbliższy piątek, 5 października w klubie Remedium przy ul. Suchej w Sosnowcu Młodzieżowa Rada Miasta Sosnowca organizuje imprezę z okazji 18-lecia swojego istnienia.


Impreza rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie trwała aż do godzin porannych. Wraz z Młodzieżową Radą, imprezę rozkręca Piękna Sprawa, która przygotowywaniem wydarzeń zajmuje się już od wielu lat. Bilety na imprezę w cenie 20 zł, można zakupić bezpośrednio u promotora imprezy lub przy wejściu do klubu.
- Wydarzenie wzorowane jest na imprezie organizowanej prawie 3 lata temu, na 15-ste urodziny MRMS. Zadbamy, by każdy bawił się jak najlepiej. Z tej także okazji, dla imprezowiczów wraz z Piękną Sprawą przygotowaliśmy masę prezentów, które rozdamy przez całą noc - mówi Jakub Kopeć, Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca.
Młodzieżowa Rada Miasta Sosnowca jest organizacją, która powstała w 2000 roku. Jest reprezentacją młodzieży – uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych zlokalizowanych na terenie Sosnowca. Na co dzień organizuje swoje imprezy skierowane do młodzieży oraz obraduje, zgłaszając swoje opinie i pomysły do Rady Miasta.
Źródło: Informacja prasowa Młodzieżowa Rada Miasta Sosnowca.