Wakacyjne konkursy MBP w Sosnowcu! Akcja lato 2018.

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza do udziału w konkursach organizowanych w ramach akcji "Biblioteka - ZOOteka, czyli lato wśród zwierząt".

Ich los – w naszych rękach – konkurs plastyczny

Los wymierających pszczół, prawa zwierząt, szkodliwość wypalania traw, bezdomność psów i kotów, nielegalne hodowle, moda na naturalne futra – każdy z tych tematów budzi emocje i prowokuje do myślenia. Chcesz zabrać głos? Chcesz stanąć w obronie zwierząt przy pomocy pędzla, ołówka i kartonu? Wybierz przekonujące hasło i ubierz je w atrakcyjny plastycznie plakat, a następnie wygraj nagrody w wakacyjnym konkursie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu. W konkursie plastycznym pt. „Ich los – w naszych rękach” może być każdy miłośnik sztuk plastycznych w wieku 6-15 lat.
Regulamin i kartę zgłoszeniową do konkursu organizowanego w ramach akcji letniej „Biblioteka – ZOOteka, czyli lato wśród zwierząt” zamieszczono na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl.

mbp ich los

Zwierzyniec na nowo, czyli rymujemy jak Brzechwa – konkurs poetycki

Dzik, tygrys, lis, wielbłąd... czy Ty również – jak Jan Brzechwa – umiałbyś o nich wesoło i mądrze rymować? Jeśli tak, spróbuj swych sił w konkursie poetyckim organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu w ramach akcji letniej „Biblioteka – ZOOteka, czyli lato wśród zwierząt”. Uczestnikiem konkursu poetyckiego pt. „Zwierzyniec na nowo, czyli rymujemy jak Brzechwa!” może być każde dziecko - miłośnik wierszyków i rymowanek o zwierzętach – w wieku 8-13 lat.
Organizatorzy zachęcają do zapoznania się z regulaminem zabawy na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl.

mbp zwierzyniec

Zróbmy dzióbka, czyli selfie z pupilem – konkurs fotograficzny

Najlepszy, najwspanialszy, najbardziej uroczy, kochany i przytulaśny – domowy pupil! Z takim słodziakiem aż miło się fotografować. A gdyby jeszcze przy tym wygrać fajne nagrody? To możliwe dzięki konkursowi fotograficznemu organizowanemu przez Miejską Biblioteką Publiczną w Sosnowcu w ramach akcji letniej „Biblioteka – ZOOteka, czyli lato wśród zwierząt”. Uczestnikiem konkursu fotograficznego pt. „Zróbmy dzióbka, czyli selfie z pupilem” może być każdy młody pasjonat fotografii i zwierzaków - dzieci w wieku 6-15 lat.
Regulamin i karta zgłoszeniowa tej świetnej, wakacyjnej zabawy znajduje się na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl.

mbp zrbmy dzibka