Festyn rodzinny w Szkole Podstawowej nr 25

Atrakcji dla uczniów nie brakowało!
7 października w Szkole Podstawowej nr 25 w Sosnowcu odbył się festyn pod hasłem „Rodzinnie na sportowo".


Pomimo niesprzyjającej pogody, była duża frekwencja. Wszystkie klasy przygotowały programy artystyczne. Były występy wokalne, taneczne, aktorskie, a nawet akrobatyczne. Konkurs mody ekologicznej, wystawa stworków warzywno- owocowych, malowanie twarzy- to tylko niektóre atrakcje tego dnia. Odbyło się także wiele konkurencji sportowych, w których brali udział rodzice, nauczyciele, i przede wszystkim uczniowie.
Prawdziwą petardą okazał się występ grupy młodzieży ze szkoły tańca Creative Dance Center. Otwarte zajęcia zumby okazały się na tyle atrakcyjne, że na parkiecie tańczyli mali i duzi, dzieci i dorośli. Okazało się tańczyć każdy może! Zaprezentowała się również Akademia Młodego Konstruktora, Technologa, Programisty. Zorganizowano punkt Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.
W kawiarence sprzedawano pyszne ciasta upieczone przez rodziców uczniów. W bufecie zaś można było skosztować pieczonek, żurku, chleba ze smalcem. Było również wspólne grillowanie. Na koniec zwycięzcom poszczególnych konkurencji wręczono medale, dyplomy i nagrody.
- Bardzo serdeczne podziękowania kierujemy do sponsor Stowarzyszenia Rozwoju Klimontowa, a także do rodziców za pomoc i zaangażowanie. Tego typu imprezy dowodzą, że nasze środowisko potrafi się integrować i świetnie bawić – podsumowują organizatorzy festynu.

sp25 festyn2

sp25 festyn3

Foto Szkoła Podstawowa nr 25 w Sosnowcu