W CKZiU w Sosnowcu odbędzie się pokaz mody pt. „Why White Wedding”

Podczas pokazu będzie można podziwiać efekty pracy uczniów Technikum nr 7 w Sosnowcu
26 maja o godzinie 12.00 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64, odbędzie się prezentacja artystyczną w formie pokazu mody pt. „Why White Wedding".


Podczas pokazu zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja odzieży w całości zaprojektowana i wykonana przez uczniów Technikum Nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, dopełnieniem całości pokazu będą wizaż, stylizacja fryzur oraz oprawa fotograficzna, również autorstwa młodzieży.
Realizowany corocznie projekt jest zwieńczeniem pracy uczniów i nauczycieli, który stwarza możliwość prezentacji przed szerokim gronem odbiorców pasji, pomysłów i umiejętności młodych adeptów zawodu kształcących się w jednej z najlepszych szkół przemysłu mody, nie tylko w regionie, ale i w kraju, wyróżnionej wieloma tytułami i nagrodami: m.in. Złoty Medal im. Jana Kilińskiego, tytułem „SZKOŁA PRZEMYSŁU MODY 2010", „LIDER EDUKACJI ZAWODOWEJ", Główna Nagroda w kategorii FASHION na Międzynarodowym Festiwalu Twórczości w San Remo, wielokrotne czołowe miejsca w Ogólnopolskim Seminarium Studenckim w Łodzi „TEXTIL".
Pokaz jest wydarzeniem, które od wielu lat cieszy się uznaniem w środowisku oświatowym, branżowym, a ich ranga potwierdzona jest stałym wpisem w kalendarz ważnych imprez odbywających się na terenie miasta i regionu.