Kino w Bibliotece

Scorsese & DiCaprio

We wrześniu Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza na szczególne rozpoczęcie nowego sezonu kulturalnego w Kinie w Bibliotece. Tym razem filmowe środy poświęcone będą wyjątkowemu duetowi...

Kino w Bibliotece – Scorsese & DiCaprio to mini-przegląd czterech niezapomnianych filmów w reżyserii mistrza kina amerykańskiego - Martina Scorsese, w których jedne ze swych najlepszych ról wykreował Leonardo DiCaprio. W programie: dramaty kostiumowe, filmy gangsterskie i biografie – dzieła doceniane i nagradzane na całym świecie. Pozycja obowiązkowa dla każdego kinofila!

Zapraszamy w każdą wrześniową środę o godz. 18.00, tradycyjnie do Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11. Wstęp wolny.

Uprzejmie informujemy, że wejście na Aulę będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 32 266 43 76. Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.