Posypały się medale

Sukces klubu „budowlani sosnowiec"
Silna ekipa reprezentowała Klub „Budowlani Sosnowiec" w Mistrzostwach Śląska Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Judo, które odbyły się w drugi styczniowy weekend w Bytomiu. Mistrzostwa dla reprezentantów naszej drużyny okazały się niezwykle owocne w zwycięstwa.


Chłopcy walczyli w sobotę 10 stycznia. W Juniorach v-ce Mistrzem Śląska został Hruby Andrzej, a trzecie miejsce zajął Jędrycha Daniel. Na piątym uplasowali się Sobczak Jakub oraz Stando Grzegorz. Wnuk Miłosz niestety odpadł w repasażach.
W Juniorach Młodszych tytuł Mistrza Śląska zdobył Kokosza Piotr. Tuż za podium, na czwartym miejscu stanęli Pajor Jakub i Kaczmarek Michał. Piąte miejsce zajęli Malicki Mateusz i Kuca Dawid, siódme Bzura Marcel, dziewiąte Mateusz Osiak. Szczota Bartosz odpadł w repasażach.
W Młodzikach Mistrzem Śląska został Marcin Rosa. Trzecie miejsce zajęli: Czerwiński Karol i Postrach Bartosz, piąte: Jach Mariusz i Chycki Kamil, dziewiąte: Kaczmarek Mateusz, Liberski Dawid, Synowski Kamil, Jakubczyk Adrian, Glonek Dawid i Dutkiewicz Dawid. Pater Adrian odpadł w repasażach.
W niedzielę walczyły dziewczyny i tu posypał się worek medali. W Juniorkach Mistrzyniami Śląska zostały: Kowalczyk Karolina, Pawłowska Klaudia i Sitko Justyna. V-ce Mistzynią została Walotek Marta. Czwarte miejsce zajęła Rosa Sandra.
W juniorkach Młodszych v-ce Mistzynią została Lis Wiktoria. Trzecie miejsca i brązowe krążki zdobyły: Orzechowska Kaja i Bałszan Klaudia. Górska Klaudia odpadła w repasażach.
W Młodziczkach zdobyliśmy 2 brązowe krążki: Pająk Karolina i Boroń Klaudia. Tańska Maja była dziewiąta.
Wszystkim Zawodnikom i ich Trenerom gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów!

zawody Judo1

zawody Judo2