Skandal najlepszy w mieście, kraju i za granicą!

Ciężka praca zaowocowała sukcesem
Tegoroczny maj okazał się bardzo owocny dla zespołu „Skandal", który na co dzień działa w Miejskim Klubie im. J. Kiepury pod kierownictwem Katarzyny Pilch.

skandal maj1


12 maja dziewczęta zdobyły pięć tytułów Mistrza Polski i jeden Wice Mistrza Polski startując w trzech kategoriach wiekowych mini, junior ,senior i dwóch kategoriach tanecznych w jazzie i freestyle pom.
Już po raz czwarty został obroniony tytuł Mistrza Polski na Mistrzostwach Polski, tym razem w Ostrowie Mazowieckiej, które były zarazem eliminacjami do Mistrzostw Europy.

skandal maj3


Po tym ogromnym sukcesie dziewczęta z najstarszej grupy nie mogły pozwolić sobie na chwilę odpoczynku bo już w piątek, 18 maja wyruszyły do Niemiec na Mistrzostwa Elite Cheerleading Championship 2018 Bottrop, gdzie potwierdziły swoją wysoką pozycję.
Skandalistki wywalczyły w finałach trzecie miejsce i tym samym wraz ze swoją trenerką uzyskały kwalifikacje uprawniające je do startu na Mistrzostwach Świata odbywających się w USA na Florydzie w 2019 roku, która jak wiadomo jest kolebką cheerledingu.

skandal maj2


fot. Zespół Tańca nowoczesnego & Cheeerleaders „Skandal".