NARODOWY DZIEŃ SPORTU 2016

IV edycja projektu Fundacji Zwalcz Nudę oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki
1 października w całej Polsce odbędzie się IV już edycja Narodowego Dnia Sportu.


Jest to projekt organizowany przez Fundację Zwalcz Nudę oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Narodowy Dzień Sportu 2016 to tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych.
- Narodowy Dzień Sportu dedykowany jest dla każdego. Jeżeli rozpoczynasz przygodę ze sportem – udział w NDS pomoże Ci znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiasz sport rekreacyjnie - podpowiemy Ci jak poprawiać wyniki i rozwijać umiejętności, a także jak zachować bezpieczeństwo i prawidłowo się odżywiać - mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę.
W projekt angażują się polskie gwiazdy sportu, które oprócz pełnienia roli honorowych Ambasadorów tegorocznej edycji, wezmą udział w spotkaniach z fanami i poprowadzą treningi. W tym roku organizatorów wspierają między innymi: Andrzej Supron (polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy) i Kajetan Broniewski (polski wioślarz, trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie '92).
W tym roku do imprezy dołączył także Sosnowiec. W ramach IV Narodowego Dnia Sportu swoje drzwi, dla wszystkich chętnych, nieodpłatnie otworzy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Stadion Zimowy, Sosnowiecki Klub Karate, Laserowe Centrum Rozrywki, czy Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej. Swoich sił będzie można spróbować w takich dyscyplinach, jak np. sztuki walki, laserowy paintball, jazda na łyżwach, fitness, pływanie, siłownia.


Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny - obowiązuje jedynie rejestracja na stronie www.zapisynds.pl.


Więcej informacji na temat Narodowego Dnia Sportu w Sosnowcu znajduje się w zakładce "Sosnowiec" na www.narodowydziensportu.pl.


Zapraszamy do zapisów na bezpłatne zajęcia! Ilość miejsc jest ograniczona.

nds plakat sc