475 m pływania, 21 km jazdy na rowerze i 5 km biegu. – Każdy, kto jest aktywny fizycznie, może zmierzyć się z tym dystansem i samym sobą – mówią organizatorzy zawodów, które odbędą się w najbliższą niedzielę w Sosnowcu.

Czytaj dalej

Tenis Liga Sosnowiec to rozgrywki dla tenisistów, które będą się odbywać na ceglastych kortach MOSiR-u przy ul. Szkolnej oraz przy al. Mireckiego w Sosnowcu.

Czytaj dalej

W dniach 28-30 czerwca na Stadionie Letnim w Gdańsku - Brzeźnie rozegrany został Puchar Polski w Piłce Nożnej Plażowej.

Czytaj dalej

W miniony weekend piłkarze sosnowieckiego Jorkyball po raz dziesiąty uczestniczyli w klubowych Mistrzostwach Świata , które odbyły się w portugalskim Pombal.

Czytaj dalej

Zespół Tańca Nowoczesnego&Cheerleaders działający od 26 lat na co dzień pod bacznym okiem Katarzyny Pilch w Miejskim Klubie im. J. Kiepury, w minioną sobotę startował na mistrzostwach EuroCheerMasters w Niemczech.

Czytaj dalej

29 maja odbyły się Mistrzostwa Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej chłopców.

Czytaj dalej

Sosnowiczanki z formacji cheerleaders Super Gimone w minioną sobotę miały okazję zmierzyć się w rywalizacji tanecznej na deskach sceny Oświęcimskiego Centrum Kultury w Ogólnopolskim Festiwalu „Taki Taniec".

Czytaj dalej

W ubiegłą sobotę we Wrocławiu na Mistrzostwach Europy Karate sensei Kamila Krzak obroniła tytuł mistrzowski w kategorii Team Kata, zdobywając złoty medal.

Czytaj dalej

Kolejny sukces w swojej bogatej karierze osiągnęły, na co dzień ćwiczące w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury, pod okiem Katarzyny Pilch, dziewczęta z Zespołu Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal.

Czytaj dalej

Jerzy Pryga, zawodnik Sosnowieckiego Klubu Karate został Akademickim Mistrzem Polski!

Czytaj dalej