23 Kwi
Napisane przez Redakcja

zapraszamy do zapisów!
Już po raz szósty Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Sosnowcu zaprasza wszystkich miłośników biegania i aktywnego spędzania wolnego czasu do udziału w niezwykłym wydarzeniu łączącym ducha rywalizacji sportowej i potrzebę pomagania innym.

Czytaj dalej
19 Kwi

pierwsza edycja olimpiady odbyła sie w 2003 roku
Sosnowiecka Olimpiada Sportowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo odbywa się corocznie i na stałe została włączona do kalendarza imprez miejskich.

10 Kwi

Zawodnik zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Śląska
8 kwietnia rozegrano w Sosnowcu Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym.

28 Mar

pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2003 roku
13 kwietnia odbędzie się szesnasta edycja Sosnowieckiej Olimpiady Sportowej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo.

26 Mar

Klaudia otrzymała nominacje trenera kadry na Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym Klasycznym, które odbędą się w Kanadzie
W weekend 17 – 18 marca w Skierniewicach odbył się IV Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym – eliminacje do Mistrzostw Świata.

13 Mar

Kolejny medal dla Dawida
9 marca w SP nr 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Turniej Szachowy z okazji Dni Otwartych SP nr 13 w Sosnowcu.

13 Mar

Sukces w Halowych Mistrzostwach śląska odniosły zarówno drużyna chłopców, jak i dziewcząt
Obie drużyny UKS Orlęta hokeja na trawie w Halowych Mistrzostwach Śląska stanęły na podium.

07 Mar

Drugie miejsce w zawodach w Łodzi zajął Michał Brachaniec
W pierwszy weekend marca w Łodzi odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w bowlingu.

21 Lut

W miniony weekend w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Par i Trójek 2018 w bowlingu.
W sobotę, 17 lutego odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski w parach. Sosnowiec reprezentowali zawodnicy klubu sportowego Bowling Team Sosnowiec w składzie: Jarek Krzepkowski i Michał Brachaniec.

21 Lut

Udany turniej walentynkowy dla zawodników UKS dwójka Sosnowiec
17 lutego w Bielsku - Białej rozegrano Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego. Bardzo dobrze w tych zawodach spisali się reprezentanci trenujący w UKS Dwójka Sosnowiec. W kategorii gimnazjum Dawid Kmiecik zajął drugie miejsce,a Dominik Chrząścik był piąty. Lidia Kmiecik zajęła czwarte miejsce w kategorii kl. 5-6 SP. Filip Kmiecik był ósmy w kl. 3-4 SP. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!