Mocny człowiek w „Muzie”

Bilety w cenie 10 zł.
Wydarzenie filmowo-muzyczne, czyli obraz zatytułowany „Mocny człowiek" wraz z koncertem zespołu AKURAT odbędzie się 5 kwietnia w Sali Widowiskowo-Koncertowej „Muza".


Film, którego projekcja potrwa godzinę i 18 minut, wyreżyserował Henryk Szaro, a scenariusz napisali Jerzy Braun i Henryk Szaro. W skrócie „Mocny człowiek" to historia Henryka Bieleckiego (Gregori Chmara), dziennikarza, a jednocześnie początkującego pisarza, który obsesyjnie marzy o sławie i bogactwie. Brak talentu i twórczej weny stoją jednak na przeszkodzie jego pisarskiej kariery. W megalomańskim umyśle rodzi się zbrodniczy plan. Postanawia zamordować swojego przyjaciela Jerzego Górskiego (Artur Socha), chorego i wyniszczonego przez narkotyki pisarza i ukraść jego rękopisy. Ta kradzież, choć przyniesie mu upragniony rozgłos i sławę, to jednak pociągnie za sobą kolejną śmierć. Do filmu muzykę na żywo będzie grał zespół AKURAT, ceniony za świetne koncertowe show, ale także za inteligentne, dowcipne oraz zaangażowane teksty.
Bilety są w cenie 10 zł, dostępne online na stronie: www.kiepura.pl, w kasie Sali Widowiskowo-Koncertowej „Muza" oraz w kasie Energetycznego Centrum Kultury. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00.