Premiera płyty Chaos Engine Research w klubie 2doors

Wspólny koncert z zespołami: Drama, Heart Attack i Old Wisdom Lies

W najbliższy piątek, 10 października w klubie 2doors w Sosnowcu odbędzie się koncert promujący najnowszą płytę zespołu Chaos Engine Research z Częstochowy. Album zatytułowany: „The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence” miał swoją światową premierę 29 września.

Głównym wydawcą krążka jest jedna z największych wytwórni płytowych w Skandynawii - Mighty Music/Target Group, która może poszczycić się współpracą z artystami takimi jak: Björk, Iggy Pop, Sinead O'Connor czy Whitesnake. Wydawcą albumu na terenach wschodnich jest ukraińska wytwórnia Metal Scrap Records. Dzięki szerokiej sieci dystrybucji, album ukazał się w całej Europie (premiera albumu w Rosji odbędzie się 14 października) oraz w Stanach Zjednoczonych.

Piątkowy koncert w Sosnowcu rozpoczyna trasę promującą płyty, która swoim zasięgiem obejmie wiele miast w Polsce i kilka poza granicami kraju. Na deskach klubu 2doors, zespół zaprezentuje cały materiał z płyty „The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence”.

Do wspólnego świętowania premiery albumu, zespół Chaos Engine Research zaprosił również zespoły That's Drama (Sosnowiec), Heart Attack (Kraków) oraz Old Wisdom Lies (Dąbrowa Górnicza). „Z chłopakami z Heart Attack gramy już kolejny koncert. To świetna ekipa – dobrze grają, dobrze brzmią a przy tym są bardzo fajnymi ludźmi, którzy czują rock and rolla” - mówi Marcin Grobelak – gitarzysta Chaos Engine Research. „Dramę i Old Wisdom Lies polecił nam szef klubu 2doors – posłuchaliśmy ich dźwięków i stwierdziliśmy, że grają jak należy i warto będzie zrobić z nimi wspólny koncert” - dodaje.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Zespoły zaprezentują swój materiał w kolejności:

-        Drama (https://www.facebook.com/ThatsDrama)

-        Heart Attack (https://www.facebook.com/HeartAttackOnline, http://heart-attack.pl/)

-        Chaos Engine Research (http://www.chaosengine.eu, https://www.facebook.com/ChaosEngineResearch)

-        Old Wisdom Lies (https://www.facebook.com/oldwisdomlies)

Bilety będą dostępne w dniu koncertu w cenie 15 złotych, bądź w przedsprzedaży w klubie w cenie 10 złotych.

plakat na www