Filmowe poranki Pamiętnik Florki

Zaproszenia dla czytelników czekają!
Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek i kolejne odcinki z serii Filmowe Poranki – Pamiętnik Florki!

W niedzielę, 15 października o godzinie 10.30 sosnowieckie Kino Helios zaprezentuje nowy zestaw bajek:
• Wiatr
• Przedszkole
• Przyjaciel
• Kakao
• Torba


Więcej informacji TUTAJ.


Animacja pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków – nie zawsze słusznych, ale za każdym razem odkrywczych.
Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.
Uczestnicy Filmowych Poranków!
- Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki! – zapraszają organizatorzy.
Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl
Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.


UWAGA!!!
Dla naszych czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na niedzielne Filmowe Poranki (na 15.10.2017r.). W sprawie zaproszeń prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją, tel. 32 733 22 99 lub 600 676 194.