Paweł Domagała wystąpi w sosnowieckiej "MUZIE"

Domagała opowie o sobie w piosenkach
Paweł Domagała to nie tylko popularny aktor, ale także i wokalista. Swój talent odsłoni już 15 października w Sali Widowiskowo-Koncertowej „Muza", gdzie zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty, zatytułowanej „Opowiem Ci o mnie".

Album, który ukazał się w październiku ubiegłego roku, spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i zdobył już status Złotej Płyty.
Po ogromnym sukcesie wiosennej trasy koncertowej, na którą bilety wyprzedały się na długo przed pierwszym koncertem, Paweł Domagała przygotował dla fanów jesienną, znacznie dłuższą serię koncertów. Na liście 20 miast znalazły się duże ośrodki, jak również mniejsze miasta, skąd spływały zaproszenia od licznych fanów, którzy chcieliby usłyszeć album na żywo. Jesienna trasa jest okazją do celebrowania rocznicy debiutu wokalisty, który z tego powodu postanowił przygotować specjalne - winylowe wydanie albumu. Koncert w „Muzie" rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety kosztują 50 i 60 zł. Można je kupić w kasach Sali Widowiskowo - Koncertowej „Muza", Energetycznego Centrum Kultury oraz na stronie: www.kiepura.pl.