Zapraszamy na Filmowe Poranki: Lato z Bobem Budowniczym cz.4

Zaproszenia dla czytelników czekają

W wybrane niedziele w sosnowieckim Kinie Helios odbędą się pokazy filmów z Bobem Budowniczym.

W niedzielę 30 lipca wyświetlony zostanie zestaw „Niebieski dźwig":
• Quiz dla speca
• Prezent dla Boba
• Ćwierć maraton
• Końcowa stacja
• Najmniejsza rakieta w kosmosie
• Latający duch
Bob Budowniczy to jeden z najpopularniejszych seriali na antenie MiniMini+.
Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w zabawie: ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będą rozwiązywane zagadki i poznawane ciekawostki filmowe. Pomysłodawcą i autorem scenariusza zabaw w ramach Łamigłówek HelioSówki jest czasdzieci.pl

Więcej informacji TUTAJ.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na Filmowe Poranki w Kinie Helios, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 30 lipca!
W sprawie zaproszeń prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją, tel. 32 733 22 99 lub 600 676 194 (liczy się kolejność zgłoszeń)!