Zapraszamy na Maraton Nolana do sosnowieckiego Heliosa

Zaproszenia dla czytelników czekają!
Już 21 lipca w SOSNOWIECKIM KINIE HELIOS odbędzie się Maraton Nolana z premierowym pokazem filmu „Dunkierka"!


21 lipca, kino Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową z Christopherem Nolanem. W ciągu jednej nocy pokazane zostaną trzy filmy, które oprócz twórcy łączy jeszcze jedno – są po prostu znakomite! Na początek niesamowicie realistyczny obraz II Wojny Światowej, jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku czyli premierowa DUNKIERKA. Po krótkiej przerwie filmem INTERSTELLAR, Nolan zabierze widzów w kosmiczną podróż w czasie i przestrzeni. Chwilę po powrocie czekać na widzów będzie kolejna, równie niezwykła wyprawa, tym razem dookoła ziemskiego globu, w głąb intymnego i nieskończonego świata snów. Przeniesie wszystkich tam film INCEPCJA.
Gwiazdorska obsada, cudowna muzyka, znakomite zdjęcia i efekty specjalne zapierające dech w piersiach gwarantowane mistrzowską reżyserią Christophera Nolana jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?


Start: 21.07.2017r. godz. 23.00 do rana


Zagrane zostaną:
• Dunkierka (PREMIERA!)
• Interstellar
• Incepcja
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Więcej informacji TUTAJ.

 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na Maraton Nolana!
W sprawie zaproszeń prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją, tel. 32 733 22 99 lub 600 676 194 (liczy się kolejność zgłoszeń)!