Lipcowe Kino Kobiet w Sosnowieckim Kinie Helios

Zaproszenia dla czytelników czekają!
19 lipca o godz. 18.30 w sosnowieckim Kinie Helios odbędzie się kolejny pokaz z cyklu Kino Kobiet podczas, którego wyświetlony zostanie film pt. „Czym chata bogata!".


- Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym – zapraszają organizatorzy.
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.
Film Wieczoru:
Jean-Etienne Fougerole, bogaty pisarz – celebryta podczas telewizyjnego programu promując swoją nową książkę „Czym chata bogata!", nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego wspaniałego domu wprowadzą się nowi lokatorzy, cały świat stanie na głowie.

Motyw wieczoru:
W lipcu ze względu na sezon wakacyjny będzie międzynarodowo. Dziewczyny! O jakim kraju marzycie na wyjazd wakacyjny? Pokażcie to w swoich stylizacjach. Włochy, Francja, Anglia a może Polska!

Lipcowy seans i konkursy poprzedzimy spotkaniem z Partnerami, którzy od godz. 17:30 będą do dyspozycji Pań w holu kina.

Więcej informacji: TUTAJ

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na lipcowe Kino Kobiet!
W sprawie zaproszeń prosimy o telefoniczny kontakt z Redakcją, tel. 32 733 22 99 lub 600 676 194 (liczy się kolejność zgłoszeń)!