Warsztaty dla kobiet

Szkolenie aktywizujące

Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim, zdrowy i aktywny styl życia, znajomość przepisów prawa pracy i ich zastosowania w trakcie ciąży, spotkanie z kosmetologiem oraz porady, jak uwierzyć w siebie – to wybrane pozycje z programu środowego szkolenia aktywizującego dla kobiet, które odbędzie się 11 czerwca w sali sesyjnej UM w godzinach 9.00-15.00.

Udział w szkoleniu organizowanym przez Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości Kobiet i Urząd Miejski w Sosnowcu jest bezpłatny.

-Do udziału zapraszamy kobiety, które z różnych względów obawiają się zmienić swoje życie – mówi Żaneta Jurek, prezes Fundacji IRPK. Uczestniczki będą mogły wysłuchać wykładów z zakresu rozwoju kompetencji, budowania wartości wewnętrznej, kreowania wizerunku niezależnie od budżetu. W ramach spotkania będzie również możliwość uczestniczenia w warsztacie z zakresu zdrowego żywienia i aktywnego stylu życia, który poprowadzi coach i trener interpersonalny Kamil Lizurej.

Uczestniczki mogą również liczyć na zdrowy poczęstunek od partnera fundacji – Eko Ciacho, a opiekę nad dziećmi zapewni przedszkole i żłobek „Kraina Malucha".

-Pomysł cyklu spotkań z kobietami „Kobieta Spełniona" narodził się jako odpowiedź na rosnący problem społeczny, jakim jest wykluczenie wielu kobiet z życia zawodowego, ze względu na różne okoliczności życiowe. Wierzymy, że kobieca energia zjednoczona w ważnej społecznie misji może zdziałać cuda – mówi Żaneta Jurek, Prezes Fundacji IRPK. Kolejne szkolenia odbędą się jesienią w Katowicach i Chorzowie.

Zgłoszenia udziału można przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Szczegółowy program szkolenia oraz informacje o prelegentach dostępne są na stronie internetowej Instytutu: www.irpk.org lub pod numerem telefonu 668 578 070.