Kolejny sukces w swojej bogatej karierze osiągnęły, na co dzień ćwiczące w Miejskim Klubie im. Jana Kiepury, pod okiem Katarzyny Pilch, dziewczęta z Zespołu Tańca Nowoczesnego & Cheerleaders Skandal.

Czytaj dalej

Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki zaprasza na wystawę plenerową „Sosnowiec – obraz miasta”. Fotografie Józefa Górskiego.

Czytaj dalej

W Szkole Podstawowej nr 10 im. Orła Białego w Sosnowcu rozpoczęły się lekcje o samorządzie, organizowane przez Urząd Miasta Sosnowiec.

Czytaj dalej

Jerzy Pryga, zawodnik Sosnowieckiego Klubu Karate został Akademickim Mistrzem Polski!

Czytaj dalej

12 czerwca w siedzibie Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu odbędzie się V Kongres Praktyków Biznesu.

Czytaj dalej

O kolejnych 13 stacji rowerowych, w których będzie 140 rowerów, wzbogaci się Sosnowiec. W sumie w ramach Sosnowieckiego Roweru Miejskiego wiosną 2020 roku będą funkcjonowały 22 wypożyczalnie rowerowe z 270 rowerami.

Czytaj dalej

Z okazji Dnia Matki Teatr Zagłębia w Sosnowcu przygotował trzy propozycje.

Czytaj dalej

Udział uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu w Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik to już tradycja.

Czytaj dalej

27 maja rusza piętnasta, jubileuszowa, edycja Sosnowieckich Dni Literatury, jednej z najważniejszych imprez kulturalnych w regionie.

Czytaj dalej

Przedstawienie Teatru Zagłębia Wróg instrukcja obsługi zostało zaproszone na jeden z największych festiwali teatralnych dla dzieci w Niemczech - Augenblick Mal!

Czytaj dalej