Od 25 do 27 lipca Sosnowiec będzie areną Mistrzostw Europy i Afryki w najbardziej prestiżowej kategorii „Open”. Przez trzy dni na akwenie Stawiki toczyć się będzie rywalizacja wśród kobiet i mężczyzn o medale w wakeboardzie, wakeskacie, a także w odmianie wakeboardu dla osób niepełnosprawnych, czyli „Seated”.

Czytaj dalej

Sosnowieckie Centrum Sztuki – Zamek Sielecki zaprasza na wystawę fotografii Leszka Żurka pt. „Lutry. Dokument wyobrażony”.

Czytaj dalej

Spółka Tramwaje Śląskie S.A. wprowadza rewolucyjną zmianę w zasadach szkolenia przyszłych motorniczych. Od 2019 roku, wiążąc się ze Spółką umową o pracę na minimum 3 lata, za kurs wartości ponad 6 tysięcy złotych nie będzie trzeba płacić. Zapisy na najbliższy kurs trwają do 18 stycznia.

Czytaj dalej

Park przy ul. Kresowej w ciągu dwóch najbliższych lat zmieni swoje oblicze.

Czytaj dalej

To był niesamowity start hokeistów na trawie z UKS Orlęta w pierwszym turnieju na Halowych Mistrzostwach Śląska w kategorii U-14.

Czytaj dalej

W 2019 roku rozpoczną się prace na rzecz rozbudowy Teatru Zagłębia. W budżecie miasta Sosnowca na zadanie „Budowa małej sceny” zarezerwowano kwotę 130 000,00 zł.

Czytaj dalej

Kolejny raz w Szkole Podstawowej nr 25 w Sosnowcu w Klimontowie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Czytaj dalej

Przedstawiamy lutowy repertuar Teatru Zagłębia.

Czytaj dalej

Mimo apeli policjantów, akcji profilaktycznych i informacji medialnych wciąż seniorzy bywają łatwym łupem dla oszustów.

Czytaj dalej