23 listopada w godzinach 9-13 odbędzie się kolejne pobranie krwi w ramach kampanii „Podaruj krew dla Niepodległej”.

Czytaj dalej

W Sosnowcu ruszył program zbiórki butelek PET przygotowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami, które kupiło automaty do selektywnej zbiórki odpadów. Wkrótce do projektu włączy się miasto.

Czytaj dalej

Od kilku tygodni trwa zamieszanie związane z funkcjonowaniem nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia Instytutu Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu.

Czytaj dalej

W Przedszkolu Miejskim nr 51 w Sosnowcu odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorsko - wokalny „Polska- mój dom" w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Czytaj dalej

Prawie 26 tysięcy głosów oddanych przez ponad 11 tysięcy mieszkańców - to podsumowanie 5 dni Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mogą decydować jeszcze do 19 listopada!

Czytaj dalej

7 listopada uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu Julia Skowronek, laureatka konkursu „Listy do przyszłości” wraz z nauczycielką języka polskiego, Joanną Walotek wzięła udział w uroczystości zakopania Kapsuły Czasu na Wzgórzu Wawelskim.

Czytaj dalej

10 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate w Ełku.

Czytaj dalej

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości na placu Szkoły Podstawowej nr 6 zostały posadzone drzewka wolności.

Czytaj dalej

11 listopada 2018 roku stanie się datą szczególną. W całym kraju trwały uroczyste obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Czytaj dalej

Od piątku 9 listopada można głosować na pomysły zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. W sobotę za to w Mediatece będzie okazja porozmawiać z autorami i zapoznać się ze wszystkimi propozycjami.

Czytaj dalej